|
общение между юзерами
|
|
| CR[a]SH | Дата: Пятница, 14.08.2009, 15:36 | Сообщение # 1126 |
|
Продюсер
Группа: Модераторы
Сообщений: 514
Статус: Offline
| Quote (MosT-cLeVeR) кароче кінула тебе ))) .... а шо ви пили шо вас так перло ? та не кинула) вони десь з сеструхою пішли....походу поїхали в Франік)та ми кароче перше я Стьопа Мельник і ше там народу пішли в парк випили 2 фляшки водки) а потім ше по 2 бутилки пива ....ну до того я не рахую ....я випив шось 5-6 рево і купа пива)
|
| |
|
|
| MosT-cLeVeR | Дата: Пятница, 14.08.2009, 15:38 | Сообщение # 1127 |
|
Свой чел
Группа: Проверенные
Сообщений: 109
Статус: Offline
| Quote (CR|a|SH) та не кинула) вони десь з сеструхою пішли....походу поїхали в Франік)та ми кароче перше я Стьопа Мельник і ше там народу пішли в парк випили 2 фляшки водки) а потім ше по 2 бутилки пива ....ну до того я не рахую ....я випив шось 5-6 рево і купа пива) а я вот не пойму якого хуя в парк тащитись ?*?
|
| |
|
|
| CR[a]SH | Дата: Пятница, 14.08.2009, 15:39 | Сообщение # 1128 |
|
Продюсер
Группа: Модераторы
Сообщений: 514
Статус: Offline
| Quote (MosT-cLeVeR) а я вот не пойму якого хуя в парк тащитись ?*? кароче я Мельник Стьпа поїхали на таксі до площі там була Оксана Мельничка Івасів і ше там пару чоловік і ми пішли в парк випити)
|
| |
|
|
| MosT-cLeVeR | Дата: Пятница, 14.08.2009, 15:43 | Сообщение # 1129 |
|
Свой чел
Группа: Проверенные
Сообщений: 109
Статус: Offline
| Quote (CR|a|SH) кароче я Мельник Стьпа поїхали на таксі до площі там була Оксана Мельничка Івасів і ше там пару чоловік і ми пішли в парк випити) мда ... ))) алкаші )))
|
| |
|
|
| CR[a]SH | Дата: Пятница, 14.08.2009, 15:43 | Сообщение # 1130 |
|
Продюсер
Группа: Модераторы
Сообщений: 514
Статус: Offline
| MosT-cLeVeR, а Фан де вчора був?
|
| |
|
|
| CR[a]SH | Дата: Пятница, 14.08.2009, 15:44 | Сообщение # 1131 |
|
Продюсер
Группа: Модераторы
Сообщений: 514
Статус: Offline
| Quote (MosT-cLeVeR) мда ... ))) алкаші ))) чуєш алкаш...самому хуйово було)
|
| |
|
|
| MosT-cLeVeR | Дата: Пятница, 14.08.2009, 15:45 | Сообщение # 1132 |
|
Свой чел
Группа: Проверенные
Сообщений: 109
Статус: Offline
| Quote (CR|a|SH) а Фан де вчора був? та походу він мав підійти до нас ... а потім похзвонив каже я не буду ... і всьо я ненаю де він убв )Добавлено (14.08.2009, 15:45) ---------------------------------------------
Quote (CR|a|SH) чуєш алкаш...самому хуйово було) хехе ... то я ))
|
| |
|
|
| CR[a]SH | Дата: Пятница, 14.08.2009, 15:53 | Сообщение # 1133 |
|
Продюсер
Группа: Модераторы
Сообщений: 514
Статус: Offline
| Quote (MosT-cLeVeR) та походу він мав підійти до нас ... а потім похзвонив каже я не буду ... і всьо я ненаю де він убв ) тре в нього запитатись...
|
| |
|
|
| MosT-cLeVeR | Дата: Пятница, 14.08.2009, 15:54 | Сообщение # 1134 |
|
Свой чел
Группа: Проверенные
Сообщений: 109
Статус: Offline
| Quote (CR|a|SH) тре в нього запитатись... аха ... блін Женя захворів каже шо не вийде )))
|
| |
|
|
| CR[a]SH | Дата: Пятница, 14.08.2009, 15:55 | Сообщение # 1135 |
|
Продюсер
Группа: Модераторы
Сообщений: 514
Статус: Offline
| Quote (MosT-cLeVeR) аха ... блін Женя захворів каже шо не вийде ))) я в нього питався він каже шо зара лягає спати, а потім буде видно)
|
| |
|
|
| MosT-cLeVeR | Дата: Пятница, 14.08.2009, 15:58 | Сообщение # 1136 |
|
Свой чел
Группа: Проверенные
Сообщений: 109
Статус: Offline
| Quote (CR|a|SH) я в нього питався він каже шо зара лягає спати, а потім буде видно) мда .. дурний (( я вшоці ю.... насморк і кашель і вже не гуляти ))) бред )))))))))))
|
| |
|
|
| CR[a]SH | Дата: Пятница, 14.08.2009, 16:01 | Сообщение # 1137 |
|
Продюсер
Группа: Модераторы
Сообщений: 514
Статус: Offline
| Quote (MosT-cLeVeR) мда .. дурний (( я вшоці ю.... насморк і кашель і вже не гуляти ))) бред ))))))))))) ну да)якшо він не вийде за того шо в нього насмарк і кашель він буде ЛОХ!)тіки ботани можуть сидіти дома коли в них проста простуда)
|
| |
|
|
| CR[a]SH | Дата: Пятница, 14.08.2009, 16:02 | Сообщение # 1138 |
|
Продюсер
Группа: Модераторы
Сообщений: 514
Статус: Offline
| ну ладно бо сеструха хоче сісти троха ше спишемся)
|
| |
|
|
| MosT-cLeVeR | Дата: Пятница, 14.08.2009, 16:07 | Сообщение # 1139 |
|
Свой чел
Группа: Проверенные
Сообщений: 109
Статус: Offline
| Quote (CR|a|SH) ну да)якшо він не вийде за того шо в нього насмарк і кашель він буде ЛОХ!)тіки ботани можуть сидіти дома коли в них проста простуда) хехех сказангув ))Добавлено (14.08.2009, 16:07) ---------------------------------------------
Quote (CR|a|SH) ну ладно бо сеструха хоче сісти троха ше спишемся) оке давай ... коли буш іти на двір пиши або заходи !!!
|
| |
|
|
| CR[a]SH | Дата: Пятница, 14.08.2009, 17:30 | Сообщение # 1140 |
|
Продюсер
Группа: Модераторы
Сообщений: 514
Статус: Offline
| Quote (MosT-cLeVeR) хехех сказангув )) ну да)
|
| |
|
|